Oferta pracy

Specjalista ds. Operacji

Pru/Prudential

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Puławska 182

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja klienta poprzez analizę otrzymanej dokumentacji AML oraz przy użyciu dostępnych narzędzi do screeningu

  • weryfikacja dokumentacji przychodzącej w tym dokumentów dotyczących rejestracji i działalności instytucji finansowych, pełnomocnictw, aktów notarialnych

  • w razie konieczności, będziesz nas wspierać w kontakcie z innymi departamentami w Irlandii, Szkocji oraz Mumbaju w celu uzyskania wsparcia w przeprocesowaniu aplikacji

  • rejestracja aplikacji w odpowiednich systemach informatycznych

  • będziesz uczestniczyć w operacyjnej aktualizacji procesów biznesowych poprzez: wsparcie w przygotowaniu i aktualizacji procedur i podręczników użytkownika oraz wsparcie kolejnych etapów projektu

  • współpracując z nami będziesz, częścią zespołu obsługującego innowacyjny w obszarze ubezpieczeń produkt, dzięki czemu dostarczamy Ci możliwość nauki oraz zaangażujemy Cię w nowatorski projekt

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze finansów

  • otwartość na wyzwania

  • swobodna komunikacja w języku angielskim

  • czerpanie satysfakcji w pracy z dokumentacją

To oferujemy

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji w obszarze operacji oraz ubezpieczeń

  • udział w innowacyjnym projekcie, gdzie większość Twojej pracy będzie zdigitalizowana

  • wsparcie zespołu ekspertów, który wspólnie poszukuje najlepszych rozwiązań

  • przyjazne środowisko pracy, nastawione na rozwój w atmosferze wsparcia i współpracy

  • opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy