Oferta pracy

Specjalista ds. operacji z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Specjalista (Mid / Regular)

Ile razy żałowałeś: „Tyle lat nauki języków i nigdy tego nie wykorzystałem - dlaczego wybrałem właśnie język niemiecki ?". Teraz masz szansę to zmienić. Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, w której język niemiecki to podstawa komunikacji i początek międzynarodowych znajomości!

Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Specjalista ds. operacji z językiem niemieckimNumer ref.: /95/04/2021/AT/70944

zadania

  • wprowadzanie danych z dokumentów do systemu komputerowego,
  • weryfikacja kompletności dokumentów,
  • archiwizacja dokumentacji.

oczekujemy

  • dobra znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • zdolności analityczne (umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych, analiza danych i wyciąganie wniosków).

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazna atmosfera,
  • możliwość rozwoju.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne