Oferta pracy

Specjalista ds. operacyjnego wsparcia sprzedaży

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 19A

Bielawa

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie możliwości doskonalenia procesu sprzedaży;

  • współpraca z managerami sprzedaży w celu weryfikowania efektywności procesu sprzedaży;

  • wspomaganie zarządzania sprzedażą w celu identyfikacji wąskich gardeł i niespójności procesów;

  • współpraca z innymi działami firmy w celu rozwiązywania zidentyfikowanych problemów oraz wdrażania usprawnień;

  • zarządzanie cenami regionalnymi w SAP;

  • bieżąca praca w systemie Salesforce;

  • przygotowywanie prognoz sprzedaży, analiz, raportów (wizualizacja) oraz prezentacji;

  • wspomaganie realizacji projektów automatyzacji i standaryzacji procesów;

  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie procesów i polityk sprzedażowych oraz obsługi systemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, najlepiej w zarządzaniu operacjami, łańcuchem dostaw lub równoważne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • wiedzy i doświadczenia w controllingu, prognozowaniu, zarządzaniu projektami;

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analityczne i umiejętności interpretacji danych liczbowych;

  • znajomości system SAP i Salesforce;

  • umiejętności interpersonalnych;

  • umiejętności organizacji pracy, ustalanie priorytetów oraz zarządzania zespołami projektowymi;

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, inny język europejski będzie atutem;

  • znajomości Lean Management oraz VSM.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy;

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;

  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.