Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Operacyjno-Księgowych

Fundusz Hipoteczny DOM S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uzyskiwanie w imieniu naszych klientów dokumentów niezbędnych do podpisania aktu notarialnego m.in.: zaświadczeń o niezaleganiu z opłatami: z Urzędu Skarbowego, ZUS-u, spółdzielni lub wspólnoty, zaświadczeń z ewidencji ludności, zaświadczeń z Krajowego Rejestru Długów itp.

  • wstępna weryfikacja dokumentów urzędowych

  • sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

  • uzgadnianie sald ze spółdzielniami mieszkaniowymi, wspólnotami mieszkaniowymi i zarządcami

  • przygotowywanie korespondencji z Klientami, kontrahentami i urzędami

  • wprowadzanie dokumentów do systemu

  • przygotowywanie raportów i zestawień

  • archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • znajomość specyfiki pracy z urzędami: US, ZUS, Urząd Miasta itp.

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość programu Microsoft Excel

  • biegłość w znajdowaniu informacji w Internecie

  • duża samodzielność, samodyscyplina i ponadprzeciętna dokładność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą (do wyboru)

  • narzędzia niezbędne do pracy – laptop i telefon komórkowy

  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

  • pakiet opieki medycznej Enel-Med

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy najstarszą i największą instytucją w Polsce oferującą Hipotekę Odwróconą. Już 13. rok pomagamy polskim Seniorom poprawić ich sytuację finansową dzięki wypłacanej rencie dożywotniej. Prowadzimy działalność w największych miastach Polski.

Od listopada 2012 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o podanie wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Uwaga: aplikacje, które nie będą zawierały tej informacji nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.