Oferta pracy

Specjalista ds. operacyjnych

Sescom S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami i podwykonawcami Spółki w zakresie codziennej współpracy

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych do systemów elektronicznych

  • Obsługa zgłoszeń klientów i podwykonawców

  • Koordynacja zleceń w systemach elektronicznych

  • Pozyskiwanie podwykonawców i weryfikacja danych oraz dokumentów.

  • Monitorowanie statusu zleceń

  • Wykonywanie analiz i raportów danych z systemu. Weryfikacja funkcjonalności systemu i proponowanie zmian

Nasze wymagania

  • Posiada doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziana branża logistyczna, współpraca z serwisantami, doświadczenie w call ceneter)

  • Lubi pracę z ludźmi, wielozadaniowość i wyzwania związane z pracą z trudnym odbiorcą

  • Jest komunikatywna, otwarta na klienta i chętnie rozwinie się w sektorze usług w branży technicznej

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu serwisu dużego sprzętu AGD lub serwisu instalacji elektrycznych będzie mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka europejskiego na poziomie C1

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Wyzwania zawodowe pozwalające na wdrażanie własnych inicjatyw oraz rozwój umiejętności

  • Dogodną lokalizację biura w centrum Gdańska Wrzeszcza

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zespół który sprawi, że pokochasz swoja pracę 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sescom S.A.

Sescom IT Infrastructure to wsparcie w integracji i utrzymaniu infrastruktury informatycznej i rozwiązań audiowizualnych.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, systemów i aplikacji. Wykonujemy projekty i dedykowane zabudowy na potrzeby implementacji technologii digital signage. Zarówno w handlu jak i usługach klienci coraz częściej wymagają przenikania oferty online i offline, dlatego tak ważne staje się wdrażanie nowych technologii.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu/oferta/sescom-it-infrastructure/

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • W Dziale Technicznym tworzymy zgrany i różnorodny zespół. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku i przyjaźni - po prostu lubimy to co robimy i osoby z którymi pracujemy :)

  • Dlatego jeśli masz ochotę do Nas dołączyć - zapraszamy :)