Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. operacyjnych i rekrutacji

Scan Con PL Sp. z o.o.O firmie

  • 10 Lutego 5, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Scan Con PL Sp. z o.o.

10 Lutego 5

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie pracowników w branży budownictwa okrętowego, w szczególności monterów kadłubowych, monterów rurociągów, spawaczy, mechaników,

  • realizacja czynności związanych z organizacją zatrudnienia, podróżami służbowymi, bazą noclegową, rotacjami etc,

  • weryfikacja kwalifikacji zawodowych, dotychczasowego doświadczenia oraz referencji,

  • budowanie i utrzymanie relacji z pracownikami kontraktowymi firmy,

  • kompleksowa administracja i aktualizowanie dokumentacji zawodowej aplikantów.

Nasze wymagania

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, staranność i sumienność,

  • czynna znajomość j. angielskiego,

  • dobra znajomość obsługi MS Office.

Mile widziane

  • doświadczenie w zagadnieniach rekrutacji i kadr.

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy,

  • praca w dniach: piątek, SOBOTA, NIEDZIELA, poniedziałek.

SCAN CON PL Sp. z o.o. jest oddziałem duńskiej spółki Scan Con Group, firmą w branży budownictwa okrętowego oraz crewingu. Do pracy w biurze w Gdyni, przy realizacji kontraktów na terenie Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy