Oferta pracy

Specjalista ds. Operacyjnych (k/m)

Axpo Polska Sp z o. o.O firmie

Axpo Polska Sp z o. o.

Aleje Jerozolimskie 123

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz wdrażanie zautomatyzowanych i skalowalnych rozwiązań systemowych w obszarze rozliczeń i fakturowania klientów przemysłowych

  • Usprawnianie procesów w systemach informatycznych opierając się na analizie biznesowej potrzeb użytkowników oraz odbiorców końcowych

  • Zapewnienie klientom najwyższej na polskim rynku energii jakości usług i rozwiązań w zakresie rozliczeń oraz obsługi ich kontraktów

  • Odpowiedzialność za ciągły rozwój narzędzi do raportowania wcześniej uzgodnionych wskaźników KPI

  • Automatyzacja i ciągłe ulepszanie procesów masowego przepływu danych, pracy i przetwarzania dokumentów

  • Wsparcie współpracujących zespołów w ich działaniach operacyjnych

  • Aktywne kierowanie inicjatywami doskonalenia procesów operacyjnych i złożonymi działaniami w zakresie rozwiązywania problemów

  • Koordynowanie oraz nadzorowanie poszczególnych procesów podnoszących jakość oraz wydajność pracy.

Nasze wymagania

  • Ukończenie szkoły wyższej (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, ekonomia, finanse lub pokrewne)

  • Minimum 1 rok wcześniejszego doświadczenia jako specjalista w dziale operacyjnym, mile widziane doświadczenie z sektora energetycznego, gazowego lub pokrewnego

  • Doświadczenie w pracy nad optymalizacją procesów oraz automatyzacji danych

  • Język angielski minimum na poziomie B2

  • Umiejętności analityczne i zdolność do przetwarzania i efektywnego zarządzania dużymi zbiorami danych

  • Zorientowanie na wyniki biznesowe, orientacja na klienta

  • Doświadczenie w pracy z dużymi systemami CRM / zarządzania ryzykiem będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość oraz płynna obsługa programów OpenLink (Endur), Navision

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych w godzinach pracy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Dofinansowanie programu Multisport

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy, opartą na szacunku i zaufaniu