Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Operacyjnych - Planista

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Klient IPK Sp. z o. o., duża firma handlowa działająca na rynku krajowym i międzynarodowym, dostarczająca szeroką gamę produktów mięsnych do sektora handlu detalicznego oraz producentów żywności w całej Europie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. OPERACYJNYCH - PLANISTA
    Miejsce pracy: Gdynia
    Nr ref.: SO/05/15
    top

    Obowiązki:

    • planowanie produkcji w oparciu o zapotrzebowanie produktowe
    • rejestracja sprzedaży oraz zakupów w systemie SAP B1
    • rejestracja rotacji magazynowych i kontrola gospodarki materiałowej
    • rejestracja zdarzeń logistycznych
    • utrzymywanie klasyfikacji produktowej w systemie informatycznym
    • wsparcie zaopatrzenia w komponenty produkcyjne i opakowania
    • wsparcie działu handlowego w zakresie administracyjnym
    • czynności administracyjne

    Wymagania:

    • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu Office
    • komunikatywność i umiejętność pracy w dynamicznym zespole
    • komunikatywna znajomość  j. angielskiego w mowie i piśmie
    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku administracyjnym w firmie handlowej
    • znajomość  pakietu SAP B1 będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    top
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"