Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. operacyjnych

Caspar Asset Management S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja transakcji oraz innych operacji przeprowadzanych na portfelach w oparciu o otrzymaną dokumentację,

  • współpraca z bankiem powierniczym,

  • wycena wartości aktywów portfeli Asset Management zgodnie z przepisami prawa i ustalonymi procedurami,

  • ewidencjonowanie operacji na portfelach w systemie informatycznym,

  • bieżące raportowanie do klientów,

  • wsparcie we wdrażaniu zmian w produktach/ procesach/ procedurach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne),

  • dobra znajomość arkusza Excel,

  • umiejętności analityczne,

  • dokładność, systematyczność i odpowiedzialność,

  • znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy i pełne zaangażowanie w powierzone zadania,

  • mile widziana wiedza z zakresu księgowości i/lub w zakresie wyceny instrumentów finansowych i/lub doświadczenie w branży finansowej.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem Spółki,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i atrakcyjne warunki finansowe,

  • prywatną opiekę medyczną.