Oferta pracy

Specjalista ds. Operacyjnych

Baltic Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dołącz do zespołu dynamicznie rozwijającego się Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych!

Opis stanowiska:

  • współpraca operacyjna z Depozytariuszem, agentem transferowym oraz instytucją zewnętrzną prowadzącą księgowość Funduszy oraz z innymi podmiotami współpracującymi z Funduszami,
  • koordynacja działań w procesie wyceny Funduszy, przekazywanie niezbędnych danych podmiotom prowadzącym księgi rachunkowe Funduszy i wyceniającym aktywa Funduszy,
  • koordynacja procesu sporządzania, przeglądu i badania sprawozdań finansowych Funduszy,
  • udział w bieżących pracach operacyjnych Towarzystwa w tym współpraca w zakresie nadzoru zgodności z prawem oraz zarządzania ryzykiem

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w TFI na podobnym stanowisku;
  • znajomość procesów operacyjnych związanych z działalnością funduszy inwestycyjnych
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanej pracy;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie medyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy