Oferta pracy

Specjalista ds. opieki i rozwoju obsługi klienta

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Brzeźnicka 32, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

Brzeźnicka 32

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wielokanałowej komunikacji z klientami dotrzymując obowiązujących SLA,

  • Wprowadzanie i aktualizowanie w systemach IT, danych niezbędnych do obsługi procesów posprzedażnych,

  • Zapewnienie jakości i suplementacji danych przetwarzanych w ramach procesów posprzedażnych,

  • Realizacja posprzedażnej obsługi klienta w zakresie umów sprzedaży ciepła oraz sprzedaży usług dodatkowych ze szczególnym uwzględnieniem postepowania reklamacyjnego,

  • Uczestnictwo w rozwoju i optymalizacji procesów obsługi klienta,

  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy obsługi klienta,

  • Realizacja telefonicznej kampani wychodzącej,

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur obsługi klienta, w szczególności RODO,

  • Wyznaczanie i kontrola normatywnego czasu odpowiedzi dla specjalistów back-office,

  • Planowanie własnego czasu pracy w sposób zapewniający dotrzymanie standardów obowiązujących w kontaktach z klientem,

  • W powierzonym zakresie obsługi klienta aktywnie poszukuje rozwiązań usprawniających obsługiwane procesy oraz wdraża nowe standardy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie współpracy z Klientami (obsługa Klienta)

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz biegłość w wykorzystaniu rozwiązań i narzędzi cyfrowych (w tym znajomość: CRM, Word, Excel, Power Point).

  • Komunikatywność, skrupulatność, gotowość do zmiany

  • Orientacja na klienta, wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pobierania I wprowadzania informacji do baz danych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość pracy w gronie specjalistów

  • Wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań oraz podczas wdrożenia

  • Przyjazną i motywująca do działania atmosferę pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program well-being'owy

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Przewiń do profilu firmy