Oferta pracy

Specjalista ds. opisów produktów

SCOMMERCE.ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opisywanie produktów, które dostępne będą w naszym sklepie internetowym (sprzęt i akcesoria sportowe);

  • Wprowadzanie danych do CMS’a;

  • Tagowanie i kategoryzowanie produktów;

  • Kontrola poprawności danych produktowych.

Nasze wymagania

  • Dokładność i dobra organizacja pracy;

  • Biegła obsługa komputera;

  • Lekkie pióro i „sokolny wzrok” do szczegółów;

  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie czytania i rozumienia materiałów, dokumentów);

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Pasja do sportu! Jeździsz na desce? Kręcisz kilometry na rowerze? A może swój dzień rozpoczynasz wizytą na siłowni? Razem z nami poznasz najnowsze sportowe trendy i rozwiniesz swoje zainteresowania.

To oferujemy

  • Kultura organizacyjna budowana w oparciu o zasady fair play;

  • Wyzwania, których nie znajdziesz nigdzie indziej;

  • Realny wpływ na biznes - jesteśmy w fazie dynamicznego wzrostu;

  • Rozwój w firmie produktowej;

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Możliwość współpracy w ramach UoP lub B2B;

  • Swobodna i inspirująca atmosfera;

  • Komfortowe warunki i elastyczne godziny pracy;

  • Praca w jednym z naszych biur (dogodne lokalizacje we Wrocławiu, Zielonej Górze, Warszawie) lub zdalna;

  • Pakiet benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb;

  • Więcej czasu dla siebie: 26 dni urlopu bez względu na staż pracy;

  • Zapraszamy do naszego zespołu osoby z niepełnosprawnością;

  • Jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • dodatkowy urlop

Scommerce.one to kodowa nazwa nowego, dużego projektu sportowego, a nasz cel - to stać się pierwszym wyborem dla pasjonatów sportu w Europie. Przyciągamy najlepszych ekspertów w dziedzinie zakupów, produktu, marketingu, logistyki i IT, tworząc nową jakość na europejskim rynku e-commerce.

Szeroka oferta sprzętu sportowego, przełomowe rozwiązania logistyczne i najnowocześniejsze technologie ecommerce wspierające naszych klientów sprawiają, że przyszłość branży sportowej może być w Twoich rękach!

Budujemy przyjazną organizację, dla której tak samo jak biznes, ważni są ludzie, ich rozwój i wspólne osiąganie celów. Chcesz razem z nami tworzyć tę niesamowitą historię? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy