Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. opracowywania zleceń z językiem niemieckim

Minol ZENNER Sp. z o.o.O firmie

Minol ZENNER Sp. z o.o.

Bolesława Limanowskiego 179

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie zleceń serwisowych,

  • wykonywanie podstawowych rozliczeń dotyczących wykonanych serwisów,

  • prowadzenie ustaleń ze współpracownikami z innych działów,

  • prowadzenie korespondencji ze współpracownikami oddziałów niemieckich.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,

  • dobrej znajomości języka niemieckiego (praca na niemieckich programach, czytanie dokumentów),

  • chęci i łatwości uczenia się,

  • dobrej organizacji pracy, dokładności,

  • znajomość środowiska Windows i MS Office, w szczególności programu Excel,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilny poziom wynagradzania,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po trzymiesięcznym okresie próbnym),

  • możliwość posługiwania się językiem niemieckim w praktyce,

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:30 – 8:30),

  • kartę Multisportu na korzystnych warunkach,

  • pracę w budynku dobrze skomunikowanym z resztą miasta,

  • fundusz socjalny,

  • imprezy i spotkania integracyjne dla wszystkich Pracowników,

  • pakiet szkoleń systemowych,

  • możliwości wyjazdów do Niemiec (szkolenia, praca),

  • niepowtarzalną atmosferę, która nigdy nie pozwoli Ci pomyśleć o pracy jak o obowiązku.

Minol Zenner Sp. z o. o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji, sprzedaży i montażu urządzeń pomiarowych takich jak: wodomierz, liczniki ciepła, podzielniki kosztów,. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie oraz w technologiach zdalnego odczytu danych. Obecnie Minol wdrażamy na terenie Polski i Europy najnowsze rozwiązania oparte na technologii IoT (Internet of Things) przy użyciu sieci dalekiego zasięgu Long Range (LoRA).

Przewiń do profilu firmy