Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Oprogramowania

  • Centrala - Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UDT działa na rzecz bezpieczeństwa eksploatacji urządzeń technicznych, które mogą stwarzać zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, mienia lub środowiska. Certyfikujemy też systemy zarządzania, wyroby i osoby, posiadamy własne laboratorium badawcze i prowadzimy działalność szkoleniową. Jesteśmy największą polską jednostką notyfikowaną, świadczącą usługi oceny zgodności wyrobów z wymaganiami aż 12 unijnych dyrektyw Nowego Podejścia. Więcej o nas...

    Obecnie do Departamentu Infrastruktury i Informatyki w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Specjalista ds. oprogramowania
    Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
    Numer Referencyjny: 1071/DA/1/2018/42

    Kluczowe obowiązki:

    • Zapewnienie poprawności działania oraz rozwój oprogramowania specjalistycznych systemów informatycznych wykorzystywanych w UDT.
    • Utrzymywanie integralności danych przechowywanych w systemie teleinformatycznym UDT.
    • Inicjowanie działań mających na celu poprawę efektywności i ergonomii oprogramowania systemu teleinformatycznego UDT.
    • Wspieranie prac analityczno-projektowych realizowanych przez komórki organizacyjne UDT.
    • Obsługa zgłoszonych problemów dotyczących systemów informatycznych w sposób przewidziany w odpowiednich zarządzeniach i procedurach UDT.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne).
    • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL, PL/SQL.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z bazą Oracle.
    • Mile widziana znajomość BI Publisher, Web Services, JavaScript.
    • Mile widziane doświadczenie z pracą w środowisku Visual Studio oraz umiejętność modelowania procesów za pomocą notacji BPMN.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel.
    • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość na wymianę doświadczeń, umiejętność logicznego wnioskowania oraz chęci do współpracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Możliwość realizacji ambicji zawodowych w firmie o ponad 105-letniej tradycji.
    • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system nagród motywacyjnych.
    • Szeroki pakiet szkoleń i świadczeń pozapłacowych.

    Rozpatrywane będą tylko aplikacje, zawierające następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Dozoru Technicznego z siedzibą ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.