Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. oprogramowania

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref. 154/GL/18

    Grupa LOTOS S.A. zajmuje się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz dystrybucją produktów naftowych. Jesteśmy jednym z największych i uznanych pracodawców na Pomorzu. Zatrudniamy ponad 1400 pracowników. W 2016 roku zostaliśmy nagrodzeni jako jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w branży energetycznej.

    Wykorzystaj swoje kompetencje i rozwijaj się w Grupie LOTOS S.A. na stanowisku:

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek informatyczny)
    • Praktyczna znajomość technologii .NET WinForms, WebServices SOA 1.0
    • Doświadczenie  w pracy stanowisku programisty
    • Znajomość MS SQL Server
    • Mile widziane:
      • znajomość Windows Presentation Foundation, REST, Windows Communication Foundation
      • znajomość JAVA - umiejętność wykorzystania w budowie stron WWW
      • doświadczenie w projektach IT związanych z budową interfejsów pomiędzy systemami Windows, SAP oraz urządzeniami automatyki przemysłowej
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym

    Zadania:

    • Tworzenie oprogramowania realizującego potrzeby biznesowe tam, gdzie zastosowanie gotowych rozwiązań jest utrudnione lub wręcz niemożliwe
    • Zapewnienie prawidłowej pracy oraz właściwej eksploatacji systemów informatycznych
    • Uczestniczenie w:
      • pracach związanych z rozwojem i modyfikacjami systemów informatycznych
      • projektach aplikacyjnych, infrastrukturalno-aplikacyjnych oraz związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym
      • usuwaniu awarii systemów informatycznych
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji i rozwoju systemów informatycznych
    • Oprogramowywanie interfejsów
    • Udzielanie konsultacji oraz szkolenie użytkowników w zakresie funkcjonowania nadzorowanego oprogramowania użytkowego

    Kandydatom oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej firmie
    • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń, m.in. opieka medyczna i dentystyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę