Oferta pracy

Specjalista ds. optymalizacji opakowań

Lidl sp. z o.o. sp.k.O firmie

Lidl sp. z o.o. sp.k.

Poznańska 48

Jankowice (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja opakowań pod względem składów surowcowych, wykrojników, zdatności do recyklingu (ze szczególnym naciskiem na opakowania z tworzyw sztucznych)

  • Aktywne poszukiwanie i rekomendowanie rozwiązań w obszarze materiałów opakowaniowych i recyklingu

  • Doradztwo w zakresie redukcji udziału plastiku w opakowaniach

  • Działania na rzecz poprawy zdatności do recyklingu opakowań

  • Analiza rynku, konkurencji oraz poszukiwanie trendów w obszarze ekologicznych opakowań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek studiów: towaroznawstwo (w tym znajomość materiałoznawstwa, surowców opakowaniowych - w szczególności tworzyw sztucznych)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość rynku opakowań, materiałów opakowaniowych ze szczególnym naciskiem na opakowania z tworzyw sztucznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (średniozaawansowany)

  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • Doświadczenie w pracy z klientem, samodzielność

  • Zorientowanie na osiąganie celów

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

Komfortowy dojazd z Poznania S11/DK92:

  • samochód: Poznań/Centrum - Centrala Lidl: ok. 20 minut

  • autobus linia 812 lub 821: Poznań/pętla Ogrody - przystanek Jankowice/Przemysłowa: ok. 40 minut