Oferta pracy

Specjalista ds. optymalizacji opakowań

Hays PolandO firmie

  • Poznan

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, znanej firmy farmaceutycznej z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Specjalisty ds. optymalizacji opakowań. Klient oferuje pracę zdalną dla kandydatów z innych lokalizacji, na terenie całego kraju.

Specjalista ds. optymalizacji opakowańNumer ref.: 1143604

 Główne zadania:

  • Optymalizacja wymiarów kartonów przeznaczonych do transportu i liczby palet,
  • Optymalizacja opakowań produktów i redukcja materiałów,
  • Przygotowanie analiz i raportów,
  • Wyszukiwanie możliwych oszczędności,
  • Prezentowanie wyników analiz i proponowanie zmian,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie o profilu technicznym,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (B2, C1),
  • Umiejętność obsługi Pakietu Office ( Excel, Word),
  • Doświadczenie w obsłudze programu do optymalizacji opakowań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę,
  • Pakiet Benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Pracę w systemie Home Office,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisk

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy