Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Optymalizacji Procesów Biznesowych

LSI Software S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy istniejących procesów operacyjnych wewnątrz organizacji;

  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu procesów biznesowych i operacyjnych;

  • Opracowywanie trafnych i wnikliwych rekomendacji dotyczących zmian w procesach operacyjnych;

  • Spotkania i rozmowy ze wszystkimi działami firmy w celu zrozumienia procesów biznesowych;

  • Dokonywanie ocen i ewentualne korygowanie istniejących procesów;

  • Tworzenie map procesów;

  • Definiowanie wzorców i antywzorców;

  • Eliminowanie nieefektywnych procesów i określenie sposobu ich poprawy;

  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych analiz.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w Controllingu lub w księgowości;

  • Umiejętność wskazania wymiernego efektu (wykonalne wnioski z procesów);

  • Umiejętność dostosowywania rozwiązań do potrzeb wewnętrznych firmy, poprzez stosowanie odpowiednich narzędzi i metod pracy;

  • Umiejętność oceny danych i procesów, wyciągania wniosków skutkujących przyszłymi usprawnieniami w procesie;

  • Umiejętności analityczne;

  • Zdolność do precyzyjnego, jasnego dokumentowania analiz i wniosków;

  • Zapewnienie zgodności procesów z politykami, procedurami oraz wytycznymi firmy;

  • Proaktywność i kreatywność w przedstawianiu pomysłów na zmiany w procesach z różnych perspektyw poparte analizą danych.

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie na stanowisko (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),

  • Pokoje projektowe,

  • Wyjścia zespołowe, integracje,

  • Relax room,

  • Własną salę kinową,

  • Duże projekty polskie i międzynarodowe,

  • Różnorodność technologii,

  • Medicover Sport,

  • Medicover,

  • Ubezpieczenie Aviva, PZU,

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania. Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia oraz obsługa serwisowa kierowane są do nawet najbardziej wymagających biznesów.

Jako wiodący lider dostaw rozwiązań informatycznych w branży hotelarsko - gastronomicznej, staliśmy się generalnym dystrybutorem Robotów Pudu. W związku z naszą dynamiczną strategią wprowadzania produktu, poszukujemy osób, które chciałyby tworzyć z nami tą innowacyjną zmianę.

Przewiń do profilu firmy