Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.
Kronospan

Specjalista ds. optymalizacji procesów i kontrolingu

KronospanO firmie

  • 1 Maja 52, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kronospan

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie analiz i raportów na rzecz Działu Sprzedaży, Produkcji, Zakupów i Inwestycji firmy.

  • Przygotowywanie kalkulacji produktowych.

  • Prowadzenie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnianiem procesów – produkcyjnych, zakupowych, logistycznych.

  • Wyznaczanie obszarów do optymalizacji procesów i proponowanie usprawnień.

  • Koordynacja, utrzymanie i kontrola optymalizowanych procesów.

  • Przygotowywanie, kontrola oraz optymalizacja budżetów projektów.

  • Współpraca z Działem Księgowości, Produkcji, Zakupów i Inwestycji.

Nasze wymagania

  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.

  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel.

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności w działaniu.

  • Odpowiedzialności, skrupulatności i zorientowania na cele.

To oferujemy

  • Wielopłaszczyznowy rozwój i realny wpływ na kontrolę i doskonalenie procesów w firmie.

  • Możliwość uczestnictwa w Programie Rozwoju Kompetencji.

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.

  • Wsparcie w procesie onboardingu oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Kronospan

● Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów

Przewiń do profilu firmy