Oferta pracy

Specjalista ds. optymalizacji procesów logistycznych

Decathlon sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień,

  • opracowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań usprawniających i optymalizujących procesy logistyczne,

  • dbałość o utrzymanie wysokich standardów w procesach logistycznych,

  • współpraca z zespołem ekspertów z zakresu procesów logistycznych,

  • bieżąca współpraca ze specjalistami z Centrum Dystrybucyjnego Decathlon w Łodzi,

  • budowanie i wzmacnianie świadomości jakościowej w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie z zakresu logistyki,

  • umiejętności/doświadczenie w obszarze zarządzania projektami,

  • doświadczenie w optymalizacji wskaźników jakości i wydajności w logistyce,

  • praktyczną znajomość rozwiązań zwiększających efektywność procesów logistycznych (np. Lean Management),

  • zdolności podejmowania samodzielnych decyzji,

  • umiejętności analityczne,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu,

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • zadaniowy czas pracy,

  • telefon i laptop służbowy,

  • Dzień Integracji Logistycznej - w tym dniu poznasz firmę, sens, wartości i atmosferę, jaka panuje w naszym Centrum Dystrybucyjnym Decathlon,

  • pakiet szkoleń z zakresu procesów logistycznych oraz wykorzystywanych narzędzi pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię miesięczną i kwartalną, akcjonariat pracowniczy, udział w zysku firmy,

  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do sportu, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),

  • częste integracje działowe (sport i rozrywka).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

W związku z rozwojem naszej działalności w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. optymalizacji procesów logistycznych.

Nasze Centrum Dystrybucyjne Decathlon CAR Gliwice zaopatruje sklepy w południowej Polsce, Czechach i na Słowacji​. Zajmujemy się również realizacją zamówień internetowych i dostarczaniem ich do naszych Klientów.

Nadaj nowy bieg swojej karierze - wzmocnij naszą drużynę!

Decathlon to międzynarodowa sieć sklepów, pełna pasjonatów i innowacyjnych produktów. Jesteśmy liderem na rynku sportowym w Polsce, a naszym celem jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Przewiń do profilu firmy