Oferta pracy

Specjalista ds. optymalizacji procesów logistycznych

VTS Sp. z o.o.O firmie

  • Młochów (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS LC zlokalizowanej pod Warszawą, budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Dołączając do naszego zespołu:

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności
  • Stajesz się częścią międzynarodowego zespołu w Polsce z opcją kreowania standardów globalnych
  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze
  • Możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu
  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie

Obowiązki na stanowisku:

  • Ocena i walidacja dostawców oraz transportów do Klienta pod kątem logiki optymalizacji pakowania i optymalizacji załadunków
  • Realizacja wdrożeń produktowych od strony optymalnego zatowarowania magazynów i optymalizacji procesów logistycznych
  • Opracowywanie standardów funkcjonowania systemu logistycznego oraz wdrażanie i utrzymanie tychże standardów
  • Opracowywanie rozwiązań systemowych mających na celu stworzenie, utrzymanie i rozwój efektywnie funkcjonującego systemu logistycznego

Chcielibyśmy, byś do nas dołączył/-a jeśli masz:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w procesach produkcyjnych i logistycznych
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Konsekwencja, zdecydowanie i samodzielność w działaniu
  • Chęć stabilnego rozwoju kompetencji w ramach logistytki oraz długofalowej współpracy z organizacją
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Otwartość na pracę w środowisku, w którym pojęcie „dynamika” nie jest wyłącznie pustym hasłem
  • I coś, co wszyscy cenimy w sobie najbardziej „team player spirit”!

Poza wszystkim, o czym już wspomnieliśmy, oferujemy również benefity trochę bardziej dla nas oczywiste, jak:

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich Bliskich
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
  • Wspólne celebrowanie chwil ważnych dla Ciebie i dla firmy
  • Życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy