Oferta pracy

Specjalista ds. Optymalizacji Procesów w Fabryce Zmywarek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Jędrzejowska 83

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem wydajności, jakości i ergonomii; Nadzór nad instrukcjami podległymi pod Dział Produkcji;

  • Przygotowywanie analiz i raportów odnośnie KPI;

  • Realizacja projektów optymalizacyjnych;

  • Reprezentowanie Działu Produkcji w projektach dotyczących zakupu nowego parku maszynowego oraz modyfikacji istniejącego;

  • Wykonywanie i monitoring zamówień do Działu Produkcji.

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne w zakresie analizy danych, rozwiązywania problemów;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów/ pracy w zespole projektowym;

  • Podstawowa znajomość SAP;

  • Znajomość norm ISO;

  • Biegła znajomość MS Office ;

  • Mile widziane doświadczenie w działach technicznych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych i najnowocześniejszych fabryk BSH na świecie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Pracę w zgranym, różnorodnym, wspierającym i dzielącym się wiedzą zespole, który ma kluczowy wpływ na efektywność procesów produkcyjnych fabryki i komfort pracy pracowników;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe