Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. optymalizacji procesów

CPF CulinarO firmie

  • Żeromin (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

CPF Culinar

Tuszyńska 15

Żeromin (pow. łódzki wschodni)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnianie procesów wewnątrz organizacji (wychwytywanie wąskich gardeł w procesach, opracowywanie planów poprawy oraz kontrola ich realizacji, wprowadzanie procesów doskonalących w celu zwiększenia produktywności, opracowywanie planów wdrożeniowych mających na celu generowanie oszczędności),
  • Opisywanie aktualnych procesów wewnątrz organizacji,
  • Wsparcie działów w standaryzowaniu procesów, weryfikacja przestrzegania standardów i norm oraz kontrola realizacji działań poaudytowych,
  • Wsparcie działów w rozwiązywaniu pojawiających się problemów,
  • Przeprowadzanie analiz ad hoc, przygotowywanie raportów oraz prezentacja wyników analiz,
  • Bieżące śledzenie pojawiających się zmian technologicznych oraz innowacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub z zakresu zarządzania,
  • Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych przetwórstwa spożywczego,
  • Znajomość zagadnień Lean management,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej,
  • Współpracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Etapy rekrutacji

1

Prześlij do nas swoją aplikację

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Skontaktujemy się z Tobą

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

CPF Culinar (dawniej: Fish Food Sp. z o.o.) jest firmą należącą do grupy kapitałowej CPF Poland S.A., działającej w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Specjalista ds. optymalizacji procesów, Tuszyńska 15, Żeromin (pow. łódzki wschodni)