Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. optymalizacji procesu

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie wdrażania Lean w CEVA oraz wprowadzanie narzędzi i metodologii w celu osiągania doskonałości operacyjnej i wyników przez biznesy;
  • Wdrażanie i zarządzanie programami globalnymi;
  • Koordynowanie zarządzania zmianą na wszystkich szczeblach organizacji;
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie ciągłego doskonalenie procesów oraz koncepcji i narzędzi Lean oraz promowanie metodologii Lean w całej organizacji;
  • Opracowanie planów wdrożeniowych mających na celu generowanie oszczędności oraz wprowadzanie projektów doskonalących w celu zwiększenia produktywności;
  • Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla nad problemami, pojawiającymi się podczas implementacji projektu;
  • Nadzorowanie przebiegu ciągłego doskonalenia procesów, monitorowanie i dokumentowanie postępów we wszystkich lokalizacjach od początku wdrożenia programu;
  • Zapewnienie zgodności z politykami, procedurami i wytycznymi firmy w zakresie Lean;
  • Bieżące śledzenie pojawiających się zmian technologicznych oraz innowacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień LEAN Management;
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie jak i piśmie;
  • Wiedza z zakresu procesów magazynowych i/lub produkcyjnych;
  • Biegła znajomość MS Office;
  • Dokładność, systematyczność, komunikatywność, umiejętność dzielenia się wiedzą.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe.
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY.
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię[email protected]. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

Specjalista ds. optymalizacji procesu, Gorzów Wielkopolski