Oferta pracy

Specjalista ds. Optymalizacji

ZnanyLekarz Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz kontaktować się z obecnymi klientami firmy aby podczas spotkania online poznać ich potrzeby i zrozumieć jakie rozwiązania będą najskuteczniejsze w zwiększeniu efektywności oraz lepszej organizacji pracy. Następnie zadbasz o ich implementację/wdrożenie. Pomoże Ci w tym przygotowana przez nas Patient Journey Map.

  • Przed rozmową dokładnie przeanalizujesz profil klienta aby być do niej dobrze przygotowanym.

  • Zadbasz o płynne przeprowadzenie rozmówcy przez cały proces re-onboardingu. Będziesz szukać jak najlepszych rozwiązań - każdy przypadek jest inny!

  • Twoim celem będzie przekonanie klienta, że warto aktywnie korzystać z opcji, które oferujemy. Zmierzysz się z obiekcjami, które pokonasz. W efekcie, poprzez jakościowe rozmowy, zbudujesz zaangażowaną postawę wśród klientów.

  • Dodatkowo zaoferujesz swoim rozmówcom wsparcie w rozwoju prowadzonej praktyki.

  • Sprawdzisz czy klienci regulują należności i skontaktujesz się z nimi w razie opóźnienia spłaty.

  • Będziesz współpracować z zespołem Customer Success i Customer Experience, aby na podstawie zebranych feedbacków ciągle ulepszać proces.

Nasze wymagania

  • masz już doświadczenie w pracy z klientem, wiesz jak badać jego potrzeby. Posiadasz predyspozycje sprzedażowe i zbijanie obiekcji nie stanowi dla Ciebie problemu,

  • jesteś samodzielny, odpowiedzialny i potrafisz świetnie zaplanować swoje działania,

  • masz proaktywną postawę i jesteś przedsiębiorczy - nie boisz się pytać i szukać potrzebnych informacji,

  • odznaczasz się wysoką kultura osobistą i możesz pochwalić się bardzo dobrą jakością prowadzonych rozmów,

  • jesteś elastyczny i świetnie odnajdujesz się w zmiennym środowisku. Nie obawiasz się wyjścia ze swojej strefy komfortu - dużo się u nas dzieje i zadania wraz z rozwojem projektu mogą się nieco zmieniać,

  • odznaczasz się pozytywnym nastawieniem i dużym zaangażowaniem,

  • znasz język angielski na poziomie min. B1 (jesteśmy międzynarodową firmą, na co dzień rozmawiamy po polsku, ale działamy na anglojęzycznych systemach),

  • jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz priorytetyzować swoje zadania,

  • potrafisz i lubisz pracować w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat (okres próbny 3msc, potem czas nieokreślony),

  • wynagrodzenie podstawowe 5 000 zł brutto i premie miesięczne średnio 2000 - 3000 zł brutto uzależnione od realizacji targetu,

  • pracę zdalną lub hybrydową (Ty wybierasz!) od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach (sam planujesz sobie pracę),

  • dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,

  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj,

  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • bezpłatną opiekę psychologiczną,

  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,

  • bezstresowy okres wdrożenia - masa szkoleń i warsztatów (brzmi banalnie, ale naprawdę tak jest!),

  • realny rozwój - organizujemy szkolenia wewnętrzne, mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • wsparcie psychologa

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

  • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)

  • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności :)

  • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Dotarłeś/aś do tego miejsca? Pora na Twój ruch! Kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym :)

Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Customer Success to zespół, który realnie troszczy się o swoich klientów. Oferujemy produkt, który upraszcza zarządzanie gabinetem i rozszerza możliwości dotarcia do nowych pacjentów, dlatego praca z nim jest taka przyjemna!

Rośniemy w siłę i szukamy kolejnej osoby, która pomoże nam zwiększać zaangażowanie klientów w nasz produkt, czyli aktywne korzystanie z dostępnych funkcjonalności. Jako Specjalista ds. Optymalizacji zweryfikujesz z jakiego powodu lekarze nie korzystają w pełni z możliwości jakie zapewnia nasze oprogramowanie i zachęcisz do podjęcia działania. Przyczynisz się do utrzymania klientów i zapewnienia pełni satysfakcji z zakupionego produktu.

Przewiń do profilu firmy