Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. organizacji eventów

  • opolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma BDB EVENT powstała z pasji i zamiłowania do sportu. Organizacja imprez sportowych to duże wyzwanie i niesamowita przygoda, ale przede wszystkim ogromna satysfakcja. Działalność firmy zapoczątkowały amatorskie turnieje siatkówki plażowej, by po kilku latach ciężkiej pracy zajmować się organizacją zmagań dla najlepszych sportowców kraju. Cechuje nas profesjonalizm, kreatywność i otwartość na nowe pomysły. W naszej firmie pracują młodzi ludzie pełni zaangażowania i chęci tworzenia fantastycznych wydarzeń. Oferujemy kompleksową organizację imprez sportowych oraz dodatkowe usługi, bez których podobne przedsięwzięcia nie mogą się odbyć.

    Opis stanowiska:

    • organizacja i obsługa wydarzeń sportowych (imprezy, warsztaty, gale),
    • obsługa telewizji internetowej,
    • koordynacja i planowanie działań promocyjnych,
    • nadzór nad projektami na każdym etapie realizacji (koordynacja i produkcja wydarzeń),
    • przygotowywanie materiałów promocyjnych,
    • tworzenie treści marketingowych,
    • zarządzanie stroną www oraz profilami w mediach społecznościowych,
    • budowanie relacji z partnerami,
    • uczestnictwo w konferencjach branżowych,
    • monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań,
    • negocjacje i współpraca z podwykonawcami, przygotowywanie umów,
    • praca techniczna.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • portfolio zrealizowanych projektów eventowych,
    • 3 letnie doświadczenie w organizacji eventów,
    • zaangażowanie, samodzielność i świetna organizacja pracy,
    • wiedza z zakresu IT i marketingu,
    • prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność jazdy busem,
    • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office,
    • podstawowa znajomość programów graficznych (Corel Draw) oraz programów mailingowych,
    • znajomość języka angielskiego,
    • szybka nauka i chęć do kreowania wydarzeń sportowych,
    • otwartość i kreatywność,
    • umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu,
    • samodzielność prowadzenia kilku projektów równolegle,
    • uczciwość i dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • możliwość współtworzenia eventów sportowych,
    • samodzielność,
    • stabilną pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole,
    • rozwój zawodowy,
    • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez BDB Event (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

    Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.