Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. organizacji eventów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Pracuj/DKM/SOE

    Główne zadania:

    • Planowanie eventowych akcji marketingowych - w tym akcji sponsoringowych, spotkań z klientami, udziału w targach oraz spotkań dla pracowników
    • Organizowanie oraz realizacja eventów we współpracy z wieloma jednostkami centrali - Przygotowywanie zapytań (briefów) do agencji eventowych, reklamowych i producentów
    • Przygotowywanie i prezentowanie koncepcji i powiązanych kosztów z rekomendacjami do podjęcia decyzji
    • Ustalanie warunków i przygotowywanie umów z partnerami zewnętrznymi, sporządzanie raportów z realizacji akcji
    • Uczestniczenie w organizowanych eventach oraz kontrola realizacji przez partnerów umów i ich rozliczanie
    • Monitoring oferty rynkowej w zakresie eventów

    Wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku odpowiedzialnym za organizację eventów
    • Bardzo dobra znajomość branży eventowej: technika, scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, współpraca z artystami
    • Umiejętność tworzenia briefów, negocjacji warunków i umów z partnerami zewnętrznymi
    • Umiejętność analizy koncepcji przesłanych przez agencje eventowe oraz kosztorysów
    • Dobra organizacja pracy i zdolność prowadzenia kilku projektów równolegle,
    • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
    • Samodzielność w działaniu i kreatywność,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
    • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
    • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom