Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. organizacji eventów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

PKP CARGO S.A. największy kolejowy przewoźnik towarowy w Polsce i jeden z największych kolejowych operatorów logistycznych w Europie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. organizacji eventów (zastępstwo)
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Działania w obszarze relacji z klientami, m.in. wsparcie w komunikacji z klientem
  • Planowanie i organizacja wydarzeń specjalnych m.in. eventów, konferencji firmowych, spotkań
    z klientami, wydarzeń targowych i wystawienniczych
  • Organizacja udziału PKP CARGO S.A. w istotnych wydarzeniach zewnętrznych, m.in. w kongresach gospodarczych
  • Planowanie i wdrażanie działań z zakresu reklamy upominkowej, gadżetowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe związane z organizacją wydarzeń, eventów
  • Praktyczna umiejętność budowania świadomości marki poprzez organizację eventów i konferencji
  • Znajomość branży
  • Łatwość w pozyskiwaniu informacji
  • Kreatywne podejście do realizowanych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w rozwijającym się, ambitnym zespole oraz atrakcyjne benefity

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty (CV i list motywacyjny)
za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z  ustawą o ochronie danych osobowych z dnia29.09.1997r. (Dz. U nr 133 poz.883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

bottom