Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. organizacji eventów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PKP CARGO S.A. największy kolejowy przewoźnik towarowy w Polsce i jeden z największych kolejowych operatorów logistycznych w Europie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. organizacji eventów (zastępstwo)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Działania w obszarze relacji z klientami, m.in. wsparcie w komunikacji z klientem
    • Planowanie i organizacja wydarzeń specjalnych m.in. eventów, konferencji firmowych, spotkań
      z klientami, wydarzeń targowych i wystawienniczych
    • Organizacja udziału PKP CARGO S.A. w istotnych wydarzeniach zewnętrznych, m.in. w kongresach gospodarczych
    • Planowanie i wdrażanie działań z zakresu reklamy upominkowej, gadżetowej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie zawodowe związane z organizacją wydarzeń, eventów
    • Praktyczna umiejętność budowania świadomości marki poprzez organizację eventów i konferencji
    • Znajomość branży
    • Łatwość w pozyskiwaniu informacji
    • Kreatywne podejście do realizowanych zadań
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej będącej liderem w swojej branży
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Pracę w rozwijającym się, ambitnym zespole oraz atrakcyjne benefity

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty (CV i list motywacyjny)
    za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z  ustawą o ochronie danych osobowych z dnia29.09.1997r. (Dz. U nr 133 poz.883).

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    bottom