Oferta pracy

Specjalista ds. Organizacji i Administracji Szkoleń

Generali O firmie

Generali

Marynarska Point I

Warszawa

Twoje zadania

  • Dokonywanie zgłoszeń oraz korekt egzaminów dla osób wykonujących czynności agencyjne i dystrybucyjne zakładu ubezpieczeń do UKNF
  • Rozliczanie egzaminów i nadzór nad bieżącą dokumentacją
  • Obsługa i administracja platformy e-learningowej
  • Przygotowywanie raportów i analiz podległego obszaru
  • Współpraca z działem prawnym, siecią sprzedaży oraz działem IT w celach obsługi i usprawniania procesu egzaminów
  • Współpraca z trenerami wewnętrznymi przy koordynowaniu prac związanych z tworzeniem testów egzaminacyjnych
  • Wystawianie zaświadczeń o zdanym egzaminie
  • Przeprowadzanie egzaminów oraz kontrola wewnętrzna procesu egzaminacyjnego
  • Odpowiedzialność za wdrażanie procesu egzaminacyjnego dla nowych partnerów
  • Bieżąca obsługa zapytań w ramach obsługiwanych procesów
  • Procesowanie nowych umów oraz dokumentacji na potrzeby UKNF

Nasze oczekiwania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Otwartość na zmiany oraz umiejętność szybkiej ich adaptacji
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i usprawnień
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Skrupulatność, rzetelność, dokładność oraz terminowość realizacji powierzonych zadań
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie RP

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy