Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. organizacji i logistyki dostaw

ENITECH sp. z o.o.

4 8006 500 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma EniTech jest bezpośrednim dostawcą biomasy rolnej i drzewnej do energetyki przemysłowej od 2009 roku. Ścisła specjalizacja w zakresie obsługi elektrowni zawodowych i elektrociepłowni oraz kontrola nad każdym etapem łańcucha dostaw, pozwala nam być niezawodnym i stabilnym partnerem dla sektora energetycznego

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i bieżące zarządzanie dostawami do podmiotów z sektora produkcji energii elektrycznej. Oferowane stanowisko jest w pełni samodzielne, kandydat musi posiadać wysoki poziom proaktywności i samodzielnej inicjatywy oraz motywacji do osiągania zakładanych celów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Funkcjonowanie łańcucha dostaw: planowanie / organizacja / implementacja; identyfikowanie zagrożeń i rozwiązań
  • Bieżąca wycena i kontrola kosztów logistyki dostaw
  • Realizacja celów w zakresie osiąganych wolumenów dostaw oraz efektywności kosztowej prowadzonych operacji
  • Utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami kluczowych klientów w zakresie bieżącego funkcjonowania dostaw
  • Prowadzenie relacji z dostawcami oraz podwykonawcami transportu
  • Raportowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją dostaw

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Wzorowa organizacja pracy, multitasking
  • Zdolność do skutecznego osiągania zakładanych celów w różnych perspektywach czasowych
  • Kreatywne podejście do powierzonych zadań, ciągłe doskonalenie procesów
  • Zdolności analityczne ( praca na liczbach, umiejętność wykonywania prostych kalkulacji w czasie rzeczywistym )
  • Umiejętność skutecznej pracy pod presją czasu

POZOSTAŁE WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku z zakresem obowiązków powiązanym z zarządzaniem łańcuchem dostaw / organizacją transportu masowego
  • Wykształcenie: minimum średnie, mile widziane wyższe - kierunek logistyka, zarządzanie lub pokrewne kierunki
  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office ( głównie Excel )
  • Prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • Oferujemy stabilną posadę ( umowa o pracę ) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i bonusów, możliwość rozwijania kompetencji zawodowych. Służbowy telefon / laptop.
  • Praca zdalna lub w biurze we Wrocławiu. Wynagrodzenie początkowe wg. podanych widełek w zależności od umiejętności / doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne