Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Organizacji i Planowania

Euro Callcenter Sp. z o.o.O firmie

  • Czarnowska 14, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Euro Callcenter Sp. z o.o.

Czarnowska 14

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie tras dla przedstawicieli handlowych

  • Koordynowanie wydzwanianych kampanii

  • Aktualizacja Google Maps

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie II zmianowym + dwie soboty w miesiącu

  • Bardzo dobre posługiwanie się pakietem MS Office (zwłaszcza Excel)

  • Znajomość Google Maps

  • Znajomość topografii Polski

  • Logiczne myślenie

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Stabilna praca w firmie z międzynarodowym kapitałem

  • Pracę w zgranym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + premia)

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających