Specjalista ds. organizacji imprez

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-31
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2019-03-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodąca na rynku polskim agencja koncertowa Makroconcert
    poszukuje młodych i ambitnych osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Specjalista ds. organizacji imprez/Warszawa

    Region: mazowieckie

    Koncerty i muzyka to Twoja pasja.

    Chciałbyś rozwijać swoje zainteresowania i szukasz niebanalnych wyzwań.

    Zastanawiasz się, jak to jest organizować koncerty największych artystów- dołącz do nas.

    WYMAGANIA:

    • zainteresowanie branżą koncertową i eventową
    • sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • doświadczenie w branży eventowej/ koncertowej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność tworzenia prezentacji w Power Point dla potencjalnych partnerów i sponsorów
    • bardzo dobre zdolności negocjacyjne i sprzedażowe
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
    • dobra znajomość MS Office- przede wszystkim MS Excel
    • gotowość do podjęcia pracy w biurze w okolicach ul. Czerniakowskiej

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • negocjowanie najkorzystniejszych warunków współpracy z potencjalnymi partnerami
    • koordynacja i bieżąca współpraca z Tour Managerami w trakcie koncertów
    • tworzenie zestawień kosztowych
    • nawiązywanie nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami i sponsorami koncertów

    ZAPEWNIAMY:

    • ciekawą pracę w branży rozrywkowej, w stabilnej, rozwijającej się firmie, młodym i dynamicznym zespole
    • ścisłą współpracę z najlepszymi producentami show i zespołami artystycznymi świata
    • możliwość zdobywania cennych doświadczeń zawodowych
    • stałe wynagrodzenie zależne od doświadczenia
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
    • wiele wyzwań, możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

    PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI ZAWIERAJĄCEJ:

    • CV w pdf z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu
    • klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

     poprzez przycisk APLIKUJ.