Specjalista ds. organizacji imprez

MAKROCONCERTO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

Wiodąca na rynku polskim agencja koncertowa Makroconcert
poszukuje młodych i ambitnych osób na stanowisko:

Numer ref.: Nr ref.: Specjalista ds. organizacji imprez/Warszawa

Region: mazowieckie

Koncerty i muzyka to Twoja pasja.

Chciałbyś rozwijać swoje zainteresowania i szukasz niebanalnych wyzwań.

Zastanawiasz się, jak to jest organizować koncerty największych artystów- dołącz do nas.

WYMAGANIA:

  • zainteresowanie branżą koncertową i eventową
  • sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • doświadczenie w branży eventowej/ koncertowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność tworzenia prezentacji w Power Point dla potencjalnych partnerów i sponsorów
  • bardzo dobre zdolności negocjacyjne i sprzedażowe
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • dobra znajomość MS Office- przede wszystkim MS Excel
  • gotowość do podjęcia pracy w biurze w okolicach ul. Czerniakowskiej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • negocjowanie najkorzystniejszych warunków współpracy z potencjalnymi partnerami
  • koordynacja i bieżąca współpraca z Tour Managerami w trakcie koncertów
  • tworzenie zestawień kosztowych
  • nawiązywanie nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami i sponsorami koncertów

ZAPEWNIAMY:

  • ciekawą pracę w branży rozrywkowej, w stabilnej, rozwijającej się firmie, młodym i dynamicznym zespole
  • ścisłą współpracę z najlepszymi producentami show i zespołami artystycznymi świata
  • możliwość zdobywania cennych doświadczeń zawodowych
  • stałe wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • wiele wyzwań, możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI ZAWIERAJĄCEJ:

  • CV w pdf z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu
  • klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

 poprzez przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy