Specjalista ds. Organizacji

PGE Paliwa sp. z o.o.

Ciepłownicza 1

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dokumentacją organizacyjną Spółki, w szczególności: Dziennikiem Podawczym Spółki i obiegiem wewnętrznym dokumentów.

  • Zarządzanie archiwum umów i witryną Share Point Umowy.

  • Tworzenie zamówień, zapotrzebowani i dyspozycji płatności w SAP i EOD, kontrola terminowości płatności.

  • Organizacja zakupów materiałów biurowych, wyposażenia oraz usług materialnych i niematerialnych na potrzeby Spółki.

  • Pełnienie funkcji Administratora czasu pracy w Spółce.

  • Aktualizacja regulaminów oraz instrukcji i procedur, w zakresie pełnionych obowiązków.

  • Prowadzenie sekretariatu Zarządu Spółki.

  • Przygotowywanie wniosków, zestawień i prezentacji na potrzeby Zarządu oraz Przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, administracja).

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na zmiany.

  • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej.

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

PGE Paliwa jest spółką z Grupy PGE, lidera na polskim rynku energetycznym. Specjalizujemy się w dostawach węgla i biomasy na krajowym rynku, świadczymy także usługi związane z logistyką dostaw. Naszymi Klientami są zakłady energetyczne i ciepłownicze, odbiorcy przemysłowi oraz firmy pośredniczące w handlu węglem zlokalizowane w całej Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz ciągły rozwój kompetencji. Zespół PGE Paliwa tworzą eksperci świetnie znający specyfikę polskiego rynku paliwowego, utrzymujący międzynarodowe kontakty i najwyższe standardy funkcjonowania. Dołącz do nas - zostań częścią dynamicznego zespołu i razem osiągnijmy sukces.

Przewiń do profilu firmy