Oferta pracy

Specjalista ds. organizacji (modelowanie struktur)

HR for Business Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie schematów organizacyjnych i funkcjonalnych

  • Przygotowywanie graficzne struktur organizacyjnych i funkcjonalnych

  • Weryfikacja zgodności struktur z przyjętym schematem funkcjonalnym

  • Wprowadzanie zmian w strukturach organizacyjnych do SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziana administracja, prawo)

  • Znajomość progamu Visio - mile widziana

  • Doświadczenie w pracy przy strukturach organizacyjnych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Sumienność

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Doświadczenie w pracy w SAP – mile widziane

To oferujemy

  • Rozwój w dużej organizacji biznesowej oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Współpracę ze specjalistami z wielu obszarów firmy

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

Grupa Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych dla biznesu. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, wprowadzamy rozwiązania dedykowane poszczególnym branżom, wykorzystujemy nowe technologie, co pozwala nam wspierać klientów w wielu obszarach ich działalności. Wyznaczamy kierunki, działamy innowacyjnie, mamy wpływ i realnie zmieniamy polski rynek usług.

Spółka HR for Business Sp. z. o.o., należąca do Grupy Impel – poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. organizacji (modelowanie struktur)

Przewiń do profilu firmy