Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Organizacji Obrotu w Biurze Maklerskim mBanku, Departament Rynków Nieregulowanych OTC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Kartę
    sportową
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny
    czas pracy

    Prywatną opiekę medyczną Dostęp
    do kursów
    LinkedIn Learning
     Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/077/0619

    GŁÓWNE ZADANIA, KTÓRE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY:

    • Monitoring i konfiguracja systemów transakcyjnych opartych o platformę MetaTrader 4
    • Udział w rozwoju oferty produktowej
    • Kontakty operacyjne z partnerami zagranicznymi, Prime Brokerem i dostawcami płynności
    • Monitoring pozycji departamentu w instrumentach finansowych
    • Kontakt z klientami dotyczący transakcji i ewentualnych problemów z systemami transakcyjnymi
    • Wsparcie przy implementacji i nadzorze zmian w regulacjach prawnych dotyczących działalności departamentu
    • Kontakty z pracownikami innych komórek w zakresie oferty departamentu
    • Analiza danych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych, SQL
    • Analiza otoczenia makro rynków finansowych (pisanie analiz i komentarzy dotyczących bieżącej sytuacji rynkowej)

    U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

    • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym lub informatycznym
    • Wiedzy z zakresu rozliczeń transakcji walutowych na rynku międzybankowym
    • Doświadczenia na stanowisku związanym z obrotem instrumentami pochodnymi CFD
    • Wiedzy z obszaru rynków, instrumentów oraz mechanizmów finansowych
    • Rozeznania w zakresie regulacji obowiązujących na rynku finansowym: MIFID, MIFIR, EMIR.
    • Znajomości systemu transakcyjnego MetaTrader4 oraz pakietu MS Excel
    • Wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych MsSQL, języka MQL oraz znajomość innych języków programowania.
    • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego

    Dużym atutem będzie posiadanie dodatkowych uprawnień takich jak: licencja Maklera Papierów Wartościowych, CFA, uprawnienia Doradcy Inwestycyjnego, FRM, PRM

    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!