Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Organizacji Procesów Produkcyjnych w Wydziale Produkcji Komponentów Metalowych

DFM Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyńska 21, Dobre Miasto
    Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DFM Sp. z o.o.

Olsztyńska 21

Dobre Miasto

Twój zakres obowiązków

  • wyznaczanie kierunków oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający maksymalne wykorzystanie wszystkich zasobów, osiągnięcie założonych parametrów technologicznych oraz standardów jakości,

  • organizacja przepływu materiału na stanowiskach produkcyjnych,

  • proponowanie i koordynowanie testów produkcyjnych,

  • wykonywanie instrukcji oraz wizualizacji technicznych,

  • udział oraz realizacja prac związanych z procesem nowych uruchomień maszyn produkcyjnych – praca przy inwestycjach,

  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji procesów,

  • przygotowywanie raportów i prezentacja wniosków z analiz.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe z zakresu organizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi, mechanika, budowa maszyn,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku optymalizacji produkcji i/lub technologii obróbki metalu,

  • praktyczna znajomość metod organizacji procesów produkcji i narzędzi, ciągłego doskonalenia i analizy danych takich jak: 5S, OEE, Pareto, Kanban, Problem Solving, SMED itp.

  • umiejętność dobrej obsługi pakietu Microsoft Office,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność, systematyka i odpowiedzialność w pracy,

  • dobra organizacja pracy własnej i dokładność w działaniu,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • możliwość wdrażania własnych metod i pomysłów,

  • przyjazna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole,

  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej.

Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1300

wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk Aplikuj