Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. organizacji produkcji

JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

  • Stacyjna 16, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stacyjna 16

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Produkcji i Działów Produkcyjnych w zakresie kreowania i optymalizacji procesów produkcyjnych

  • opracowywanie przebiegu procesów produkcyjnych, sposobu ich sterowania, określanie zapotrzebowanie na personel i obciążenia maszyn

  • tworzenie i bieżące prowadzenie raportów

  • tworzenie zleceń produkcyjnych w oparciu o zamówienia

  • czynna współpraca z kierownikami działów produkcyjnych w sprawach organizacyjnych

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, prowadzenie kontroli poziomu braków oraz podejmowanie działań mających na celu ich minimalizację

  • prowadzenie i zarządzanie dokumentacją techniczno-produkcyjną zgodnie z procedurami i instrukcjami

  • organizowanie, przygotowywanie i prowadzenie prac z zachowaniem przepisów BHP oraz wewnętrznych transportów

  • harmonogramowanie produkcji, nadzór nad realizacją stworzonych planów produkcyjnych

  • udzielanie wsparcia w rozwiązywaniu problemów uniemożliwiających realizację zaplanowanej produkcji

  • prowadzenie analizy i monitorowanie możliwości produkcyjnych w obrębie podlegającego obszaru

  • weryfikowanie KPI oraz prowadzenie wszelkich działań związanych z osiągnieciem wyznaczonego celu

  • aktywnie uczestnictwo w procesie tworzenia budżetu

  • czynny udział w spotkaniach FMEA i wewnętrznych warsztatach KAIZEN

  • analiza efektywności wykorzystania parku maszynowego, podnoszenie wydajności pracy oraz dostosowywanie wydajności do potrzeb produkcyjnych

  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesie produkcyjnym, stałe jego ulepszanie w obszarach: jakości, produktywności, bezpieczeństwa i redukcji kosztów

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • Wymagana dobra znajomość j. angielskiego, atutem będzie znajomość j. niemieckiego

  • Dobra znajomość narzędzi IT (MS Office)

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz rozwiązywania problemów

  • Znajomość zasad i metod organizacji procesów produkcyjnych: kanban, just in time, leanmanufacturig

Mile widziane

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu planowania personelu i obciążenia maszyn

  • doświadczenie w zakresie przygotowania i organizacji produkcji seryjnej

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • analityczny zmysł, umiejętność analizy przypadków i wyciągania wniosków oraz planowania i skutecznego wdrażania zmian

  • umiejętność pracy w grupie, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • otwartość na nowe technologie, duża inicjatywa i kreatywność

  • cierpliwość i zdeterminowanie w dążeniu do celu,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed

  • Grupowe ubezpieczenie i PPK

  • Elastyczny czas pracy

  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

JOYSONQUIN jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak drewno, skóra, metal, tworzywo sztuczne, folia i karbon.

Grupa JOYSONQUIN projektuje i produkuje estetykę, której można dotknąć - perfekcyjną i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Dzięki pomysłom, takim jak funkcjonalne elementy dekoracyjne oraz innowacyjnym technologiom produkcji z powodzeniem wyznaczamy nowe standardy.

Przewiń do profilu firmy

Aplikację bez podanych oczekiwań finansowych nie będą rozpatrywane.