Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Organizacji Projektów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

    Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

    Miasto: Warszawa
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

    Zakres obowiązków

    • Koordynowanie projektów i realizacja zleceń od etapu składania oferty do etapu odbioru projektu
    • Zarządzanie strategią jakości – poprawne tworzenie strategii, utrzymywanie zapisów, nadzór nad jakością w projekcie, nadzór nad utrzymaniem ustalonych poziomów jakości
    • Budowanie strategii zarzadzania ryzykiem – poprawne identyfikowanie i nadzorowanie zidentyfikowanych zagrożeń, nadzór nad prawidłowym stosowaniem się do strategii, utrzymywanie zapisów i rejestrów,
    • Zarządzanie strategią komunikacji – tworzenie strategii, usprawnianie, nadzór nad właściwym stosowaniem
    • Nadzór nad przebiegiem realizowanych prac i ich terminowością
    • Nadzór nad pracami podwykonawców w powierzonych projektach
    • Przygotowywanie raportów oraz dokumentacji projektowej
    • Samodzielne budowanie i utrzymywanie relacji z klientem wewnętrznym
    • Prowadzenie prac administracyjnych związanych z obsługą dokumentów projektowych takich jak: oferty, zamówienia, umowy

    Wymagania
    • Wykształcenie wyższe, preferowane związane z zarządzaniem projektami lub pokrewne
    • Znajomość metodyki Prince 2 lub PMBok
    • Zdolności analityczne
    • Znajomość narzędzi i oprogramowania wspierający zarządzanie projektem
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych
    • Biegła znajomość pakietu MS Office
    • Komunikatywność, skrupulatność, inicjatywa, samodzielność
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Wysoka kultura osobista

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w pracy z Klientami z sektora Przedsiębiorstw Państwowych, użyteczności publiczne

    Oferujemy

    Warunki zatrudnienia

    Zapewniamy bezpieczeństwo

    Rozwój zawodowy

    Różne dodatki

    Zobacz czym się zajmujemy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolskiej 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.