Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na rynek zachodni

  • Prowadzenie rozmów z kandydatami oraz umawianie ich na spotkania rekrutacyjne

  • Tworzenie ofert pracy i zamieszczanie ogłoszeń

  • Kontakt z klientami

  • Praca z LinkedIn i Facebook

  • Opracowywanie raportów nt. prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Chętnie będziemy współpracować z osobą posiadającą doświadczenie w pracy zawodowej na podobnym stanowisku, gdzie ważną rolę odgrywały umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym

  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Umowa o pracę z dobrym wynagrodzeniem i wysoką premią za efekty pracy zespołowej

  • Praca w firmie z ponad 15-letnim doświadczeniem będącej jedną z wiodących firm w Regionie w branży HR

  • Praca z profesjonalistami z branży HR

  • Dedykowane szkolenia zawodowe

  • Koleżeńska atmosfera w zespole

  • Wyjścia z zespołem po pracy na sok, piwo, drinka… - co kto lubi 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Agnieszka Górnicz tel.: +48 791 366 251

Od ponad 15 lat wspieramy biznes oraz instytucje sektora publicznego w ich rozwoju. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i doskonaleniu kompetencji pracowników zarówno miękkich, jaki i specjalistycznych. Wspieramy także naszych Klientów świadcząc usługi doradztwa personalnego i organizacyjnego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy