Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

KUŹNIA TALENTÓW

Jana Kasprowicza 3

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów szkoleniowo-doradczych komercyjnych oraz dofinansowanych z EFS, w tym:

  • Budowa i aktualizacja bazy trenerów, doradców, ekspertów i podwykonawców szkoleń i współpraca z nimi na etapie realizacji projektów.

  • Pozyskiwanie klientów instytucjonalnych.

  • Diagnoza potrzeb szkoleniowych, monitoring i ewaluacja szkoleń.

  • Nadzór organizacyjny nad szkoleniami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizacji szkoleń.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów.

  • Wysoka kultura osobista, otwartość, kreatywność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub cywilno-prawną, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.

  • Pracę w młodym zespole, ale mającym bardzo bogate doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji, zarządzaniu, rozliczaniu i kontroli projektów EFS.

  • Elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność.

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania.

Fundacja KUŹNIA TALENTÓW powstała w 2015r. Jej celem jest wsparcie dzieci, młodzieży i osób dorosłych w obszarze edukacji i rynku pracy (w tym m.in. kursy, szkolenia, konferencje, warsztaty, wycieczki, obozy językowe i naukowe, kolonie i półkolonie, pośrednictwo pracy i aktywizacja zawodowa, staże, praktyki i wyjazdy studyjne). Do tej pory zrealizowaliśmy jako Lider lub Partner 6 projektów finansowanych z EFS, na rzecz szkół podstawowych/gimnazjalnych/licealnych i szkół zawodowych, w ramach których prowadziliśmy zajęcia uzupełniające i dodatkowe, doposażyliśmy pracownie szkolne, zorganizowaliśmy obozy naukowe. Łącznie w naszych projektach objęliśmy wsparciem niemal 1400 osób. Ponadto Fundacja w 2017 r. była także liderem dwóch konsorcjów, w ramach których Kuźnia Talentów zrealizowała 2.280 godzin zajęć dydaktycznych. Aktualnie Fundacja odpowiada m.in. za realizację projektu edukacyjnego Lekcja Enter dedykowanego prawie 12 000 nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie 7 województw naszego kraju.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.