Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    województwo: mazowieckie

    Zakres obowiązków będzie obejmował:

    • organizację i koordynację szkoleń dla pracowników i współpracowników, w szczególności lektoratów z języków obcych,
    • przygotowanie pełnej dokumentacji merytorycznej i finansowej (m.in. kosztorysów,  umów, zamówień i innych dokumentów finansowych),
    • rozliczanie projektów szkoleniowych,
    • prowadzenie ewidencji realizowanych zadań i osób przeszkolonych,
    • współpraca z jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji i obsługi logistycznej powierzonych przedsięwzięć,
    • przygotowanie okresowych sprawozdań realizowanych zadań (raportowanie).

    Oczekiwania:

    • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B1),
    • atutem będzie dobra znajomość drugiego języka obcego,
    • bardzo dobra znajomość MS Office,
    • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość,
    • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

    Oferujemy:

    • pracę w największej na rynku firmie medialnej,
    • pracę na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość korzystania z pakietu socjalnego (m.in. zdrowotnego i sportowego),
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia umiejętności związanych z pracą w ciekawym, nowoczesnym przedsiębiorstwie,
    • współpracę z doświadczonym zespołem Akademii Telewizyjnej TVP.

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

    Na zgłoszenia (CV + list motywacyjny) czekamy do 15 maja 2019 r.

    #dlaludzizmisja