Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. organizacji szkoleń

OŚRODEK TWÓRCZEJ INTERWENCJI "OTI"

3 0006 000 brutto / mies.
  • świętokrzyskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PLATFORMA E-LEARNINGOWA PRACOWNIKÓW SŁUŻB POMOCOWYCH I DZIAŁÓW ŚWIADCZEŃ

www.oti.org.pl

Opis stanowiska:

Osoba z którą nawiążemy współpracę będzie zajmowała się obsługą Klientów - odbieraniem telefonów, informowaniem o nowych projektach szkoleniowych, wysyłaniem korespondencji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy polegającej na telefonicznej organizacji szkoleń lub innych wydarzeń
  • znajomość pakietu OFFICE
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • samodyscyplina, jako że praca częściowo będzie odbywała się zdalnie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia
  • po okresie próbnym umowa o pracę
  • wykonywanie pracy, która przyczynia się do lepszego funkcjonowania społeczeństwa

Uprzejmie informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z osobami, które pasują do poszukiwanego profilu, szczególnie jeśli chodzi o doświadczenie w telefonicznej organizacji szkoleń lub innych wydarzeń.

Ogłoszenie archiwalne