Specjalista ds. organizacji szkoleń (ze znajomością języka francuskiego)

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta międzynarodowej organizacji poszukujemy aktualnie:

Specjalista ds. organizacji szkoleń (ze znajomością języka francuskiego)Numer ref.: Spe/2/01/2021/NG-O&T

 Zadania:

  • Cel stanowiska: organizacja szkoleń dla czterech krajów europejskich
  • Wsparcie przy tworzeniu rocznego kalendarza szkoleń
  • Konfigurowanie sesji szkoleniowych
  • Tworzenie kursów w globalnym systemie MyLearning
  • Komunikowanie się z uczestnikami sesji edukacyjnych
  • Zarządzanie kontynuacją programu (w tym ewaluacją) i zamknięciem
  • Kontakt z vendorami i zarządzanie obiegiem faktur
  • Odpowiadanie na rutynowe pytania uczestników i eskalowane zapytania dotyczące obsługi klienta lub kierowanie zapytań do odpowiednich zasobów (np. wewnętrzne IT, HRBP)
  • Tworzenie cyklicznych raportów i adhoc
  • Optymalizacji procesów w zakresie odpowiedzialności

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz dobra znajomść języka angielskiego dodatkowym plusem będzie znajomość języka włoskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejtność pracy  na różnych systemach, mile widziana znajomość systemów LMS; znajomość Ms Excel
  • Doskonale rozwinięte zdolności organizacyjne, umiejętność ustalania priorytetów

Oferta:

  • Pracę w zgranym zespole
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Rozwijający i odpowiedzialny zakres obowiązków
  • Pakiet benefitów w formie kafeterii
  • Praca w systemie zdalnym (home office)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy