Oferta pracy

Specjalista ds. organizacji targów B2B i B2C

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie projektu,

  • odpowiedzialność za budżet projektu

  • współpraca z klientami, sprzedaż usług,

  • przygotowywanie i prezentacja ofert odpowiadających potrzebom klientów,

  • kierowanie zespołem projektowym,

  • rejestracja w CRM działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • umiejętności sprzedażowe/negocjacyjne (minimum 1 rok doświadczenia poparte wynikami w pracy handlowca usług/ produktów),

  • gotowość do wyjazdów służbowych kraj/ zagranica,

  • dobra organizacja własnej pracy,

  • znajomość języka angielskiego (poziom zaawansowany) – znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,

  • aktywne prawo jazdy kat. B.,

  • umiejętność współpracy/pracy w zespole,

  • umiejętność podejmowania decyzji,

  • otwartość na zmiany,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • poczucie odpowiedzialności,

  • umiejętności planowania,

  • doświadczenie w organizacji wydarzeń masowych,

  • znajomość branży sportowo-rekreacyjnej/turystycznej/łowieckiej/jeździeckiej.

To oferujemy

Jest to wymarzona praca dla osób, które:

• Chcą być częścią zespołu organizującego najważniejsze wydarzenia targowe z portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich,

• Lubią pracę z ludźmi i dla ludzi,

• Lubią samodzielność w realizacji powierzanych zadań,

• Posiadają umiejętność pracy pod presją czasu!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne