Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. organizacji targów

TARGI KIELCE S.A.

  • Zakładowa 1, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zakładowa 1

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań związanych z przygotowaniem i organizacją imprez targowych i innych przedsięwzięć wynikających z kalendarza targowego

  • Sprzedaż usług B2B, pozyskiwanie wystawców, partnerów, sponsorów i współorganizatorów wydarzeń

  • Współpraca z partnerami, sponsorami, wystawcami w ramach realizacji wydarzenia targowego

  • Tworzenie nowych oraz weryfikacja istniejących baz danych wystawców i zwiedzających

  • Koordynacja działań ze współorganizatorami targów w zakresie organizacji imprez wspierających i towarzyszących (konferencje, seminaria, zjazdy, prezentacje, konkursy itp.)

  • Pozyskiwanie i współpraca z instytucjami lobbującymi i wspierającymi targi

  • Analiza danych statystycznych organizowanych imprez targowych

  • Współpraca z pozostałymi wydziałami spółki w zakresie przygotowania wydarzeń targowych

  • Analiza zmian i trendów panujących na rynku w zakresie realizowanych projektów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, udział w wydarzeniach branżowych krajowych i zagranicznych

  • Inicjowanie i wdrażane w życie nowych wydarzeń targowych

  • Przygotowywanie na bieżąco sprawozdań z realizacji przedsięwzięć służbowych

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów oraz w pozyskiwaniu i obsłudze klientów.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikacje branżową

  • Znajomość inna języka obcego – mile widziana

  • Zorientowanie na cel i dążenie do jego osiągnięcia

  • Duża kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w grupie i współpracy z różnymi komórkami organizacyjnymi w spółce.

  • Umiejętność pracy w systemach CRM

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie u jednego z liderów branży o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę ciekawą i pełną wyzwań,

  • szkolenia, pakiet socjalny,

  • pracowniczy program emerytalny.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Targi Kielce S.A. to firma z blisko 30 letnią tradycją, specjalizująca się w kompleksowej organizacji imprez wystawienniczych oraz konferencyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy