Oferta pracy

Specjalista ds. organizacyjno - administracyjnych

BIGRAM S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla organizacji finansowej cieszącej się dużym prestiżem poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: EZ/SOA/0120

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji oraz biura zarządu we współpracy z zespołem asystenckim,
  • odbieranie telefonów, udzielanie informacji i przekazywanie wiadomości do adresatów mając na szczególnej uwadze tworzenie pozytywnego wizerunku organizacji (również w języku angielskim),
  • nadzór nad korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną; formatowanie i przygotowywanie oficjalnych pism wychodzących; rejestracja poczty papierowej (skanowanie, dystrybucja)
  • koordynacja przepływu informacji i korespondencji z firmą prowadzącą księgowość i sprawy kadrowe,
  • prowadzenie kalendarza rezerwacji sal konferencyjnych oraz obsługa spotkań biznesowych,
  • prowadzenie prenumeraty prasy codziennej i periodycznej włącznie z wersjami elektronicznymi,
  • aktualizacja wewnętrznej bazy kontaktów w Outlook i obsługa Extranetu,
  • wsparcie w organizacji projektów: kongresy, szkolenia, spotkania świąteczne.

Oczekiwania względem kandydatów:

  • wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomem,
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na tożsamym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook),
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania relacji biznesowych.

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji o bardzo cenionej pozycji na rynku,
  • atrakcyjną lokalizację z dogodnym dojazdem do biura (obecnie praca zdalna),
  • konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz bonus roczny,
  • bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy