Specjalista ds. organizacyjno-prawnych

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.

     ogólnopolska firma zajmująca się świadczeniem usług z zakresu ochrony osób i mienia, usług czystościowo-porządkowych oraz cateringu poszukuje do swojej siedziby w Legnicy
    poszukuje kandydatkę-ta na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica
    DP/01/12/2018

    Opis stanowiska:

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

    • opracowywanie wewnętrznych aktów normatywnych,
    • prowadzenie dokumentacji organizacyjnej Spółki,
    • realizacja czynności z zakresu nadzoru właścicielskiego,
    • koordynacja procesów związanych ze zgłoszeniami zmian w zewnętrznych instytucjach,
    • sporządzanie pism procesowych i opiniowanie umów handlowych,
    • sporządzanie projektów pism do kontrahentów,
    • współpraca z zewnętrznymi prawnikami w zakresie prac zleconych,
    • zapewnienie Kadrze Zarządzającej Spółki niezbędnych informacji o aktualnie obowiązujących przepisach prawnych,
    • nadzór, likwidacja i obsługa spraw w zakresie szkód rzeczowych związanych z niewykonaniem bądź nienależytym wykonaniem umów.

    W związku z takim zakresem obowiązków od Kandydatów wymagamy:

    • wiedza z zakresu prawa spółek handlowych, prawa cywilnego, prawa gospodarczego i prawa pracy,
    • mile widziana wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych,
    • wykształcenie wyższe prawnicze i rozpoczęta aplikacja radcowska,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • obsługa komputera – pakiet Office,
    • dobra organizacja pracy,
    • sumienność, terminowość oraz odpowiedzialność wykonaniu powierzonych zadań,
    • dyspozycyjność i ambicja,
    • komunikatywność, wysoka motywacja, umiejętność działania w zespole.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w interesującym środowisku pod opieką i kierownictwem Radcy prawnego,
    • szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i propozycja wysokości wynagrodzenia)

    Oferty nie zawierające łącznie dwóch wskazanych elementów nie będą rozpatrywane.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie  klauzuli o ochronie danych osobowych: „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby DGP CATERING Partner  Sp. z o.o. w Legnicy na ul. N.M. Panny 5e przetwarzał moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.