Oferta pracy

Specjalista ds. organizacyjno-prawnych

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie wewnętrznych aktów normatywnych (zarządzenia, decyzje etc.).

  • Monitorowanie przestrzegania wewnętrznych przepisów, procedur, regulaminów, wytycznych organu nadzoru, przepisów ustawy o Sieci Badawczej Łukasiewicz, ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym oraz z nimi powiązanych.

  • Bieżący kontakt i obsługa formalno-prawna Rady Instytutu w języku polskim i angielskim.

  • Bieżący kontakt z organem nadzoru.

  • Sporządzanie odpowiedzi na wnioski o udostępnienie informacji publicznej, w tym odpowiedzi na interpelacje poselskie.

  • Sporządzanie oficjalnych pism i wystąpień.

  • Przygotowywanie wniosków do instytucji zewnętrznych i weryfikacja dokumentów formalno-prawnych.

  • Monitorowanie funkcjonowania systemu weksli w Instytucie.

  • Monitorowanie funkcjonowania systemu pełnomocnictw w Instytucie.

  • Prowadzenie spraw związanych z nadzorem korporacyjnym i właścicielskim nad spółkami portfelowymi Instytutu.

  • Prowadzenie i bieżąca aktualizacja rejestrów papierowych i elektronicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze administracji, prawa, ekonomii lub pokrewne.

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą administracyjną i formalną zarządu.

  • Umiejętność analizowania i interpretowania przepisów prawa.

  • Komunikatywność, łatwość wyrażania myśli w mowie i piśmie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność samodzielnego i sprawnego organizowania czasu pracy, wyznaczania priorytetów i terminowej realizacji zadań.

  • Systematyczność, skrupulatność i dokładność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • dostęp do ubezpieczenia grupowego

  • dojazd PKP

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy