Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. organizacyjnych i obsługi sekretariatu

FUNDUSZ ROZWOJU SPÓŁEK S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Spółka z udziałem Skarbu Państwa z siedzibą w Warszawie realizuje zadania  z zakresu wspierania przedsiębiorstw sektora państwowego w prowadzeniu  i rozwijaniu działalności gospodarczej, a także w realizacji procesów restrukturyzacji. W związku z dalszym rozwojem Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba pracująca na stanowisku ds. organizacyjnych i sekretariatu będzie odpowiadała za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura Spółki w następującym zakresie:

  • prowadzenie sekretariatu Spółki
  • administrowanie kalendarzem kadry zarządzającej, organizacja podróży służbowych
  • administrowanie obiegiem dokumentów w firmie, prowadzenia rejestru korespondencji
  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne i inne
  • wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach związanych z realizacją projektów
  • inne bieżące zadania wynikające z funkcjonowania Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w działaniu
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • dobra znajomość urządzeń biurowych
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista i biznesowa

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i kulturę pracy
  • pakiet medyczny i MultiSport
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w śródmieściu Warszawy, w energicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne