Oferta pracy

Specjalista ds. organizacyjnych

Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o.O firmie

Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o.

Katowice Business Point

Katowice

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • Realizacja bieżących zadań o charakterze organizacyjno-biurowym
  • Obsługa kalendarza Dyrektora
  • Organizowanie i obsługa spotkań
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wpływających do sekretariatu
  • Prowadzenie gospodarki materiałów biurowych oraz sprzętu biurowego

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie średnie
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Doskonała organizacja pracy, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, asertywność, wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem https://www.tauron.pl/rodo/klauzula-wgt-rekrutacja

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie.

Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez spółkę inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: adres e-mail: [email protected]; adres korespondencyjny: ul. Lwowska 72-96b, 33-100 Tarnów, z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych Osobowych - Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy - art. 221 Kodeksu pracy, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej.”

Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy od momentu zgłoszenia się w aktualnym procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób w toku postępowań rekrutacyjnych rozpoczętych przez Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. w okresie jednego roku do dnia mojego zgłoszenia do udziału w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej.”

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Spółka: Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o.

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy